Questra Holdings Nedir

Questra Holdings Nedir

Questra admin

questra-turkiye-sirket-gelisimi-5

 

Questra Holdings Inc. İspanya’da merkezi ve kamuoyundaki şirketlere yardımcı olmak için ya da finanse etmek için uzmanlaşmış bir şirkettir. Ancak şirket bu temel işin yanı sıra ek olarak diğer gelir akışı da saglamaktadır.Örneğin, iflas etmiş şirketleri alıp karlı satarak, gayrimenkul alım satımı ve hisse senedi alım satımında Questra çok büyük kazanç saglamaktadır. 

Questra´da yatırımcılar için ayrıca çekici olan pazarlama planı vardır.Bu iş modelinde özel yatırımcı olarak girerek, dört haftada %6’ya varan kar kazanma fırsatını elde edebilirsiniz. Bunun için menajerler tarafindan hizmete sunulan bir portföyü satın alarak başlayabılirsiniz. Pekala bu gerçekden bu kadar basit mi? 

 

Biz Questrayı büyüteç altına alarak yakından inceledik, tercübelerimizi ve izlenimlerimizi burada siz sevgili okurlarımıza açıklıyoruz.

Questra Holdings nedir ve arkasında kim vardır ?

Questra ile kişisel deneyimimize girmeden önce, iş prensibini daha yakından tanıtmak istiyoruz. Daha önce de belirttiğimiz gibi, şirketin merkezi İspanya Murcia’dadır. Questra 2009 yılı başlarında SFG grubu olarak kurulmuş, Madrid ve çevresinde sınırlı ofisleri vardır.  Başlangıçta sadece 12 çalışanı ile sadece bir yıl sonra on milyon degerinde gelir elde etmeyi başarmışlardır. Bu başarıları daha da çok geliştirerek, şimdi 158 çalışanın yardımları ile dünyanın 28 farklı noktasında kazanç sağlamaya devam ediyorlar.

 

questra_about

Questra Holding şubesi İspanya’da (Murcia)

Questra Holding ve kadrosu yalnızca belirtilen alanlarda değil çok farklı alanda yatırımları ile son derece başarılı olmuşlardır, yatırım konusunda çok yüksek tecrübeleri vardır. Iflas ihaleleri, menkul kıymetleri ticareti veya finansman gayrimenkul işleri. 

Halka arz online pazarında çeşitli genç şirketlerle beraberlerdir. 

Questrada herkez için  fırsatlar var. Kişisel varlıklar şiddetli bir şekilde büyütülebilir ve kısa süre içinde ilk kar kazançları geri çekilebilir. 

 

questra-erfahrungen

 

Questra ile kişisel deneyimimizde bu şirkette essiz iş modeli bulunduğunu göstermiştir ve bu da “yatırımcı portföyü” tabanı olarak adlandırılıyor. Bu nedenle piyasada aktif olmak için büyük şirketler ve yatırımcılar değıl, aynı zamanda bireylerde başarılı bir yatırımcı olması, Questranın  şirket felsefesidir. Mutlak bir finans uzmanı olmak zorunda olmadan çeşitli şirketlere para yatırmak her insan için mümkün olmalıdır. Bu şirketin yardımlarıyla kolayca, çeşitli yatırm fırsatlarını değerlendirerek kazanç sağlanabileceğini tespit ettik.

Questra ile Nasıl para kazanılır?

Questra Holding´de bir değil, birden çok yatırım seçenekleri vardır. Uzun vadeli ve kısa vadeli kazanç seçenekleri arasında seçim yapabilirsiniz. Deneyimlerimiz kesinlikle Şirket Questra çalışanlarının deneyimli ve güvenilebilirliğini göstermiştir. 

Şimdi, şirket nasıl çalışır ve nasıl para kazanabilirsiniz?

Questra müşterilerine halka arz borsa kazançları üzerinde işlem ile mükemmel bir iş planı sunuyor. Questra – şirketinin uzun deneyimlerleri sayesinde, bir yetkili ortak olarak sizin yanınızda yer almaktadır. 10 farklı portföyler sunuluyor. Her amaçlı yatırımcı için doğru modeller var. Bu kategori “white” (beyaz) ile başlıyor. Küçük yatırımcılarında sadece 90 euroluk yatırım.  Onikinci ve böylece son kategori ise 500.000 euro yatırım yapabilir, Tabiki doğal olarak, yatırıma göre kar düşük veya yüksek olmaktadır. 

 

Qeuestra Holding Inc. 10 farklı yatırımcı Portföyleri

ekran-resmi-2016-08-07-20-35-05

ekran-resmi-2016-08-07-20-35-30

whatsapp-icon  0507-726-2649

f5e834_554b326b39bc4bdfbc36dd66e1d9445b-mv2 /onur Erdem

 kayitol

Questra Ortaklık Programı ile Deneyim Kariyer Seviyeleri

questra-affiliate-1

 • Questraya müşteriyken bile ortaklık programını kullanarak aktif bir şirket ortağı olarak adım adım yukarılara doğru tırmanılabilir ve biraz pratik ve doğru yatırım seçimi ile düşünülenden daha da kolaylaştırılır.
 • Önce “yeni yetenek” (Newcomer) olarak başlanılır ve ilk büyük hedef, ekip içinde toplam 3.000 € ciro elde edilir ve ikinci seviyeye yükselinir. Gelirin hangi düzeyde oluşturulduğu önemli değildir. Gelir yapısının sonsuz derinliği, tüm takımın geliri anlamına gelir.
 • Üçüncü kariyer aşamasına ulaşmak için 25.000 € ciro için çalışılır sonunda dokuzuncu ve böylece son aşamaya gelinceye kadar uzayıp gidiyor. 25.000 €  dönüşümden sonra ayrıca çeşitli bonuslar elde edilir kazanç orantısı sürekli artar. Ücüncü kariyer seviyesini örnek alalım, şirketten 1.000 € bonus kazanırsınız. ve dokuzuncu kariyer seviyesine ulaşildığında en yüksek bonus 500.000 € ödülüdür.

Gelir Planı

questra-affiliate-2rrrrrrrrrr

 • Questra ortağının komisyonları, ilgili kariyer seviyelerine bağlıdır, doğrudan satışlarda %5 komisyon kazanılır kariyer basamaklarında bir adım yükselindiğinde, böylece ikinci kariyer seviyesinde %7 kazanılmaktadır. Bu komisyon planı %15 kazanılan, dokuzuncu seviyeye kadar gider.
 • Örnek: dördüncü kariyer seviyesinde olan bir ortak, 2.430 €  mavi yatırımcı portföyü satın alan bir ortak işe alıyor. Böylece portföyün alım fıyatının %10.5 = 255,15 € kazanılır.
 • Şimdide Questra Holdingin en ilginç pazarlama planının bölümüne gelelim. Ayrıca şirketin adlandırdığı fark komisyon planı sayesinde ortakların ve onların da ortaklarından faydalanılabilinir. Bu komisyon planı sonsuz derinlikten kazanç sağlar.

Bu grafik bu planın nasıl işlediğini gösterir:

questra-affiliate-4

Örnek: dördüncü kariyer seviyesindesiniz, her işe alınan ortak için %10,5 komisyon kazanırsınız.  Üçüncü kariyer seviyesinde bir ortağınız var %9 komisyon kazanıyor. Bu durumda onun ortakları tarafından bir yatırımcı portföyü satın alındıgında, fark komisyonu 10,5 eksi %9  =  1,5 kazanırsınız.

Bizim için en önemli olan, pazarlama planının potensiyelini anlatmak, bu yüzden bir başka örnek daha;

Örnek 2: Siz hala 4.kariyerdesiniz ve ortağınızda, birinci kariyer seviyesinde %5 kazanabilir, bir ortağı tarafından satın alınan, yatırımcı potföyünden siz de aradaki fark komisyonu (diferans) %10,5 – %5 = %5.5 kazanmış olursunuz.

Bu sistem sonsuz derinliklere kadar gider ve Network pazarlamada en kazançlı tazminat planlarından biri olduğunu kanıtlamıştır. Questra ortaklık programını bu kadar benzersiz yapan, strüktürünüzde yer alan her ortağınızdan gelir elde edebilmenizdir. Herhangi bir yatırımcı ya da diğer tüm ortaklar tarafından yapılan bir işlem satış hacmini arttırır. Sistemde bu şekilde devam ederek üst seviyelere daha hızlı çıkılabiliyor.

whatsapp-icon  0507-726-2649

f5e834_554b326b39bc4bdfbc36dd66e1d9445b-mv2 /Onur Erdem

kayitol

Tekli Ortaklık Programı 

9 düzeyinde ortaklık programı Questra Dünya teklik onun içinde bulunduğu hattın derinliği ne olursa olsun, senin yapısında her madde ile kazanabilirsiniz olmasıdır.
Örneğin, her Yeşil yatırımcının portföy için ne olursa olsun ajansı düzeyini ve tamamen derinlemesine senin çizgilerin her biri, 810 euro maliyeti, bu 9, 20 veya 50 olsun ne olursa olsun, her zaman 27 puan ile yatırılacaktır, QP 81 4 ila getirecektir getiri senin hızına bağlı olarak hangi. Ama hepsi bu değil, yapının derinliklerinde her satış daha fazla ve daha fazla kazanmak için izin kariyer basamaklarını yüksek ve daha yüksek sizi kaldırma, sana puanları verir.

Kullanıcının Questrada arayüzü

ekran-alintisi

Questra Holding Sigorta Fonu

Questra Holdingte bir sigorta fonu vardır. Bunun fon ile şirket, müşterilerin varlıklarını en etkin bir şekilde koruyarak garanti sağlar.

questra-holdings-yatirim-kazanci-700x394

 

 • Bunun sayesinde, bir müşteri olarak risksiz yatırım yapabilirsiniz. Çünkü bir menajerin yanlış bir yatırımı ile bütün sermayenizi kaybetmezsiniz.
 • Özellikle bu zamanda, bir çok yeni şirket borsaya giriyor ve insanların alım alanlarını her zaman doğru tahmin edemediklerini gözden kaçırmamalıyız.
 • Hisse senedi alım satım spekülatif bir iş olduğundan, bu sadece belli bir dereceye kadar tahmin edilebilir. Ancak bu tür sigorta fonu müşteri için iyi bir deneyimdir  ve garanti hissettirir, bu yüzden yatırım için Questra Holdings tercih ediliyor. Paket sigortalarını ayrı ayrı etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Bizim deneyimimize göre varsıyılan ve faliyet gösteren paketlerin maliyetleri yaklaşık %1,5 civarındadır.

*Şirket 2012 yılında 5 milyon euroluk sigorta fonunu oluşturmuştur .

Questra Holding güvenilir midir?

” İyi hal sertifikası ” ve ne anlama geldiği…

İyi Hal Sertifikası, özel yetkili kuruluş tarafından çok yakından incelenerek verilen bir belgedir. Her şeyden önce bu şirketin var olduğunu belgeleyen ve sadece sözde bir mektup kutusu şirketi olmadığının da ispatıdır. Buna ek olarak, şirketin vergi ödediğini de bu sertifika gösterir ve her ülkenin yasalarına uyar. Bir şirket tüm istenilenleri yerine getirdikden sonra, bu sertifikayı alabilir. Ayrıca Questra Holding´de bu sertifikayı aldı, bunu web sitesinde görebilirsiniz. Şirket böylece tamamen gevenilir olarak kabul edildi.

 

certificate-of-good-standing

 

Questra’da ödemeler

Şirket Questrada, para yatırma ve çekmek için bir kaç seçeneğiniz vardır. Klasik banka havalesi, aynı zamanda yeni mali yollar üzerinde örneğin, OKPAY , Perfect Money veya e- Payment´dan para yatırmak mümkün.

Ödemenin yapıldıği ve ürün satın alındığında diğer tüm finansal hizmetler gibi online ofiste görüldüğünde bu kazançların da geri çekilmesi bu finansal araçlarla mümkündür.

Deneyimlerimiz sonucu, tüm bu yöntemler ile paranın genellikle 3 ile 7 gün içinde hesaba geldiğini gördük. Özellikle iyi deneyimleri OKPAY ile yaptık çünkü daha fazla para yatırma seçenekleri var. Örneğin banka havalesi, kredi kartı, webmoney, Bitcoins gibi daha fazla seçenek ile para ödemesi yapabilirsiniz.

Bir de diğer ödeme sağlayıcılardan para aktarabilirsiniz, payeer, payza, skrill, nateller,advcash ve paypal. Bunların ücretli olduğunu lütfen untmayın.

 

questra-odemeler-1030x579-1030x579

 

 

ucretsiz-kayit-olun-butonu

 

whatsapp-icon  0507-726-2649

f5e834_554b326b39bc4bdfbc36dd66e1d9445b-mv2 /Onur Erdem

kayitol

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

BENZER KONULARIM

  Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

{admin}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Üzgünüm :(