BitClub Nedir

BitClub Nedir

Bitclub admin

BitClub Nedir

BitClub Network, dünyanın en büyük kitle kaynaklı üyelik platformlarından birini oluşturmuştur. Üyelerimiz eğitim almakta ve Bitcoin ile Dijital Para Birimi sektöründe özel fırsatlara sahip olmaktadır. Bu üyelik paketini Eylül 2014 tarihinde üyelik alımına açtık ve o tarihten günümüze dünyadaki en büyük madencilik havuzlarından birini oluşturduk.

(BitClubPool.com)

BitClub Network olarak, bu ortaya çıkan teknolojinin güvenliğini sağlamak, korumak ve nihai olarak kripto para birimi piyasasından kazanç elde etmek için eğitim sunmak ve hizmet sağlamak üzere yardımcı oluyoruz.

Hedefimiz, üyelerimize parçası olabilecekleri çok sayıda olanak sunmaktır. Bitcoin kazanmanın temel yöntemlerinden biri madencilik havuzlarıdır.

Bunlar şu şekilde çalışır… Üç farklı madencilik havuzundan bir pay alabilirsiniz; her havuzdan madenciliği yapılan tüm Bitcoin havuz için uygun olan tüm üyelere ödenir ve üyelerle paylaşılır. Madencilik havuzunun bir payı için 500$, 1.000$ ya da 2.000$ değerinde Bitcoin ödersiniz.

Alışverişiniz sonucunda 600 gün boyunca Bitcoin kazanırsınız! Madenciliği yapılan tüm Bitcoin’in ve size yapılan ödemenin belirli bir yüzdesi madencilik maliyetlerinin ödenmesi ve yeni madencilik ekipmanın alınması için kullanılır.

                           

İletişim

0507 726 26 49

BİTCLUB MADENCİLİK HAVUZLARI

Madencilik Havuzu #1 — — Her pay, yeni Bitcoin madencilik sunucusu alınmak üzere 500$ USD değerindedir. Kazanılan tüm Bitcoin miktarı bu havuzun tüm üyeleri arasında bölünür ve günlük olarak ödenir. Her pay ile %50 kazanç elde edilirken diğer %50, madencilik faaliyetlerine kaynak oluşturmak ve ek madencilik payları almak üzere kullanılır.

Madencilik Havuzu #2 — Her pay 1.000$ USD değerindedir ve tıpkı Havuz #1’de olduğu gibi kazanılan toplam Bitcoin havuzdaki tüm üyeler arasında paylaşılarak ödenir. Her pay ile %60kazanç elde edilirken diğer %40, madencilik faaliyetlerine kaynak oluşturmak ve ek madencilik payları almak üzere kullanılır.

Madencilik Havuzu #3 — Her pay 2.000$ USD değerindedir ve kazanılan toplam Bitcoin havuzdaki tüm üyeler arasında paylaşılarak ödenir. Her pay ile %70kazanç elde edilirken diğer %30, madencilik faaliyetlerine kaynak oluşturmak ve ek madencilik payları almak üzere kullanılır.

Örnek: Maden #1 kullanıldığında gün sonunda madenciliği yapılan Bitcoin miktarı =1 BTC ve toplam 100 pay söz konusuysa, her pay 0,01 BTC kazanacaktır. Bu miktarın %50’si doğrudan üyeye kazanç olarak ödenir (0,005 BTC) ve geri kalan %50 (0,005 BTC) ise madencilik maliyetleri ve ek pay alımı için kullanılır.

Yani 1 Bitcoin değeri = 500$ USD ve 1 payınız olması halinde 5$ USD (0,01 BTC) kazanırsınız; bu miktarın 2,50$ USD değerindeki kısmı size ödenirken 2,50$ USD ise sizin adınıza ek pay almak üzere kullanılır. Bu durumda 2,50$’ınızla ek 0,05 pay alırsınız ve bir sonraki gün size kazanç sağlayan toplam 1,005 payınız olur.

ÖNEMLİ: Alınan her tam pay 600 gün boyunca geçerlidir. Bu sürenin 600 gün olarak belirlenmiş olmasının nedeni hesaplamaların sürekli artışı ve matematiğin artışının bir sonucu olarak Bitcoin madenciliğinin (ya da başka bir Kripto Para Birimin) zorlaşması neticesinde daha fazla bilgisayar gücünün gerekli olmasıdır. Bu nedenle bugünkü piyasa durumuna dayalı olarak ideal zaman dilimi olarak 600 gün tespit edilmiş olup gelecekteki kısmi yeniden pay alımları için bu süre değiştirilebilir.

EN DOĞRU ZAMAN

Günümüzde neredeyse herkesin Internet erişimi mevcut olup her gün kullanılmaktadır. Internet’in ilk birkaç yılında herkes Internet’i duymuş olmasına rağmen insanlar “ana akım” haline gelene kadar kullanmaktan imtina etmiştir. İşte şimdi de Bitcoin tam bu durumda… Doğru zamanda Internet hakkında şimdi bildiklerinizi biliyor olduğunuzu düşün, doğru zamanda harekete geçerek milyonlar kazanabilirdiniz.

Bitcoin 2009 yılından bu yana piyasada ve piyasada olmaya devam edecek! 

Ancak henüz ana akım olmadı ve işte biz de tam buna DEV bir fırsat diyoruz! Bu konuda yatırım yapma fırsatını kaçırmayın, çünkü birileri mutlaka yapacak… Bu kişi neden siz olmayasınız?

Bitclub Kazanc Planı İncelemesi

BitClub Network bir madencilik havuzu işletmektedir ve herkes madenciliği yapılan tüm Bitcoin üzerinden bir parçaya sahip olabilir.

Madencilik havuzlarının büyük bir kısmı yönlendirme bonusu ödemez ya da öderlerse sisteme soktuğunuz kişiler için sadece bir defalık ödeme yaparlar.

İşte tam bu alanda BitClub Network farklıdır, Bitcoin madenciliğini kullanarak üyelerimize benzersiz bir gelir fırsatı sunan çok gelişmiş bir yönlendirme tabanlı ödeme planımız mevcuttur.

Bitcoin madenciliği, para basan bir makine olması nedeniyle çoğu kişi için oldukça karışık bir konudur. Bu özel madencilik makinelerinin elektrik bağlantısı yapılır ve Bitcoin üretmeye başlarlar. Bu Bitcoin karşılığında nakit elde edilir ve neredeyse gerçek zamanlı olarak harcanabilir.

İletişim

0507 726 26 49

NASIL KOMİSYON KAZANABİLİRİM?

 

İletişim

0507 726 26 49

 

Bu madencilik havuzlarından bir pay aldığınızda aslında 1000 günlük bir süre için size kiralanan bitcoin madencilik makineleri kiralamış oluyorsunuz. Bu makineler sadece Bitcoin blokları madenciliği amacıyla üretilmiş olup piyasaya sürülen en son teknolojiyi almaya devam edeceğiz.

Aldığınız her pay karşılığında ilgili havuzdan üretilen tüm Bitcoin’in belirli bir gelir payına sahip olacaksınız. Bu komisyonlar size günlük olarak ödenecek olup her pay, kazancınızın belirli bir yüzde oranının büyüme, bakım, elektrik, soğutma ve diğer masrafların karşılanması için ayrılması koşuluna sahiptir.

Bir madencilik havuzu payı alan herkes madenciliği yapılan Bitcoin kaynaklı olarak günlük kazanç elde edecektir. Bu günlük kazançlar elde edilen madencilik sonucu ve her havuzdaki toplam paya dayalı olarak belirlenecektir. Satın aldığınız her pay için 1000 gün boyunca günlük gelir elde edeceksiniz.

Ödeme planımızın en heyecan verici noktası, bu fırsatı paylaştığınız HER kişi için komisyon kazanırsınız. Madencilik havuzundaki bir pay kaynaklı olarak her Bitcoin kazandıklarında siz de Üst Seviye yapınızdaki konumlarına bağlı olarak belirli bir yüzde oranında kazanç elde edersiniz.

ÖNEMLİ: Herhangi bir kazanç garanti ETMİYORUZ, belirlenmiş herhangi bir günlük ROI söz konusu değildir ve yatırım yaparak Bitcoin spekülasyonu YAPMIYORUZ. Bir pay aldığınızda 1000 günlük madencilik sözleşmeniz boyunca söz konusu olan tüm risk ve avantaja sahip olursunuz. Yapılması kazançlı olmayana kadar yeni payların alınmasına izin vereceğiz, bu noktaya ulaşıldığında madencilik havuzlarını yeni pay alımına kapatacak ve sözleşmeler sonlanana kadar kalan payların ödemelerini yapmaya devam edeceğiz.

#1 İKİLİ TAKIM DÖNGÜSÜ BONUSU

99$ değerinde Bitcoin ödemesi yaparak kayıt olduğunuzda ikili ağaç yapısında bir konumunuz olacaktır. Bu konum, herhangi bir madencilik havuzumuzdan en az 1 pay alana kadar etkinleştirilmeyecektir.

Etkinleştirildikten sonra yeni üyeleri kaydetmeye başlayabilir ve BitClub Network’e dahil ettiğiniz her kişi sizin SOL TAKIM ya da SAĞ TAKIMINIZDA yer alacaktır.

Komsiyon hakkı kazanmak için tek yapmanız gereken hem sol hem de sağ tarafınıza sponsorluğunu yaptığınız bir kişiyi yerleştirmektir, ardından ikili komisyonları için hak sahibi olacaksınız.

İkili ağacınızdan satılan her 500$ tam pay için 3 Kredi kazanırsınız

İkili ağacınızdan satılan her 1,000$ tam pay için 6 Kredi kazanırsınız

İkili ağacınızdan satılan her 2,000$ tam pay için 12 Kredi kazanırsınız

15 Kredi Solda + 15 Kredi Sağda = 1 DÖNGÜ

1 DÖNGÜ = 200$ değerinde Bitcoin

Sol ve sağ bacaklarınıza dağılmalar da dahil olmak üzere tüm satışlar toplam ikili hacminiz için geçerli kabul edilir.

Günde Kaç Döngü? – Döngü sayınız derecenize dayalıdır.

 

İKİLİ TAKIM DÖNGÜSÜ BONUSU

Ödenen her 200$ döngü için maksimum 8 seviye için merkeze doğru 80$ ödenir. İlk Seviye için herhangi bir hak kazanma söz konusu değildir, tüm üyeler Madenci derecesiyle başlar.

Seviye 2 eşleşmelerinden kazanmak için Oluşturucu derecesine hak kazanmanız gereklidir, seviye 3 eşleşmelerini kazanmak için Pro Oluşturucu derecesine hak kazanmanız gereklidir ve seviye 4 eşleşmelerinden kazanmak için bir Usta Oluşturucu ya da Dev Oluşturucu derecesine hak kazanmanız gereklidir.

*Bu eşleşme bonusları için hak kazanmanız gereklidir ancak merkeze doğru bir süt derecede dinamik bir sıkıştırma kullandığımızdan şirket için herhangi bir sorun söz konusu olmaz. Bu, sponsorunuzun hak kazanmaması durumunda hak sahibi derecelerde ödeme yapacak 4 kişiyi bulana kadar merkeze doğru üst sponsorlarına bakacağı anlamına gelir.

BİTCLUB DERECELENDİRME SİSTEMİ

Tek bir kayıt bacağından toplam hacim koşulunun en fazla %50’si kabul edilir. Kayıt ağacı kişisel sponsorluklardan oluşturulur (ikili bacaklarından değil). İlk defa hak kazanmanızın ardından hak kazanmaya devam edebilmek için aylık koşullar söz konusudur, aylık hak kazanma için de aynı %50 kuralı geçerlidir.

Bir kişi bir derece için hak sahibi olursa ilgili derece için bir sonraki takvim ayında derhal ödeme alır. Her bir dereceyi korumak için bir üyenin aylık hak sahibi olma koşulunu karşılaması gereklidir. Derece koşulu karşılanmadığında üye aylık hak kazanma koşulunu yeniden karşılayana kadar bir önce derecesine geri döner, koşulu karşıladığında bir sonraki ay derhal yeniden yükselir.

ÜST SEVİYE BONUSLARI – (TAM PAYLAR)

İşte her şey bu noktada heyecanlı bir hal alıyor!

Bu seviye atlama planı sonsuz seviyede ödeme yapar ve kişisel olarak sponsor olduğunuz takımın durumuna göre kazanç elde edersiniz. Kayıt olmasını sağladığınız kişi sayısına göre olası 4 takım mevcuttur.

Üst Seviye Takımı 1: Tam Paylar

Kişisel olarak kayıt ettiğiniz ve en az 1 madencilik havuzu alan ilk iki kişi Takım 1 Üst Seviye için yerleştirilecektir.

Satın aldıkları ilk TAM PAYLAR için %5 bonus kazanırsınız (sadece Tam paylar). Takım 1 Üst Seviye dahilindeki iki kişi altından herhangi bir komisyon kazanmazsınız, her şey hak sahibi üst seviyelere devreder.

Üst Seviye Takımı 2: Tam Paylar

Her biri en az 1 tam pay alan 3., 4. ve 5. üyeleri kişisel olarak kayıt ettiğinizde bunların her biri Takım 2 Üst Seviye planınıza yerleştirilir.

Tüm Tam Pay alışverişlerinden %6 bonus kazanırsınız. Ayrıca kişisel olarak sponsoru olduğunuz ilk iki kişiden ve bu kişilerin ilk iki kişisinden de %1 Üst Seviye bonusu kazanırsınız; bu bonus sonsuz derinlikte bu şekilde devam eder.

Üst Seviye Takımı 3: Tam Paylar

Her biri en az 1 tam pay alan 6., 7. ve 8. üyeleri kişisel olarak kayıt ettiğinizde bunların her biri Takım 3 Üst Seviye planınıza yerleştirilir.

Tüm Tam Pay alışverişlerinden %7 bonus kazanırsınız. Ayrıca kişisel olarak sponsoru oldukları ilk iki kişiden ve bu kişilerin ilk iki kişisinden de %2 Üst Seviye bonusu kazanırsınız; bu bonus sonsuz derinlikte bu şekilde devam eder (tıpkı Takım 2’de olduğu gibi).

Takım3 dahilindeki kişiler kendi 3., 4. ve 5. kişisel olarak sponsor edilen Madencileri kayıt etmeleri durumunda söz konusu bu takımdaki kişilerinizden de 1% Üst Seviye bonusu kazanırsınız. Bu aynı sırada tüm 3, 4, 5 üyelerde sonsuz bir şekilde devam eder.

Üst Seviye Takımı 4: Tam Paylar

Kişisel olarak 9. üye kaydını yaptığınızda ve 9. kişiden sonraki herkes Takım 4 Üst Seviye Planınıza eklenir

Bu kişilerin tüm Tam Pay alışverişlerinden  %8 bonus kazanırsınız. Ayrıca kişisel olarak sponsoru oldukları ilk iki kişiden ve bu kişilerin ilk iki kişisinden de %3 Üst Seviye bonusu kazanırsınız; bu bonus sonsuz derinlikte bu şekilde devam eder.

Takım 4 dahilindeki kişiler kendi 3., 4. ve 5. kişisel olarak sponsor edilen Madencileri kayıt etmeleri durumunda söz konusu bu takımdaki kişilerinizden de 2% Üst Seviye bonusu kazanırsınız. Bu aynı sırada tüm 3, 4, 5 üyelerde sonsuz bir şekilde devam eder.

Takım 4 dahilindeki kişiler kendi 6., 7. ve 8. kişisel olarak sponsor edilen Madencileri kayıt etmeleri durumunda söz konusu bu takımdaki kişilerinizden de 1% Üst Seviye bonusu kazanırsınız. Bu aynı sırada tüm 6, 7, 8 üyelerde sonsuz bir şekilde devam eder.

*Nesil Bonusları: (Tam Paylar)

Takım 4 dahilindeki bir kişiniz kendi Takım 4’üne başladığında siz normal Üst Seviye yapısında bloke olursunuz, bu nedenle tam hacimde ödeme yapabilmemize devam edebilmek için aşağıdaki şekilde 3 Nesil Bonusu olarak %2 ödeme yaparız…

Nesil 1 = %1 (Takım 4’ün Takım 4’ü)

Takım 4’te kişisel olarak sponsoru olduğunuz üyelerden biri kendi 9. kişisini ya da üzerini kayıt ettiğinde tüm bu üyeler tarafından yapılan HER alışveriş ve yeniden alımdan %1 komisyon kazanırsınız.

Nesil 2 = %0,5 (Takım 4’ün Takım 4’ünün Takım 4’ü)

Takım 4’de kişisel olarak sponsoru olduğunuz üyelerden biri kendi 9. kişisini ya da üzerini kayıt ettiğinde ve ardından bu üyelerden herhangi biri de kendi 9. kişisini ya da üzerini kayıt ettiğinde tüm bu üyeler tarafından yapılan HER alışveriş ve yeniden alımdan %0,5 komisyon kazanırsınız.

Nesil 3 = %0,5 (Takım 4’ün Takım 4’ünün Takım 4’ünün Takım 4’dü)

Son olarak bu planı bir nesil daha ileri götürerek Takım 4’ünüzde kişisel olarak sponsor olduğunu bir kişi kendi Takım 4’ünü kurarsa ve söz konusu bu takımdaki bir üyede kendi Takım 4’ünü kurarsa bu takımda yer alan ve 9. kişiyi ya da üzerini kaydederek kendi takımını başlatan herkesten de %0,5 bonus kazanırsınız. Bu biraz kafa karıştırıcı gelebilir ancak endişelenmenize gerek yok, sizin için her şeyi takip ediyoruz bu nedenle sizin tek yapmanız gereken takımınızın büyümesi için çaba harcamak, komisyonları biz hesap ederiz.

#4 ÜST SEVİYE BONUSLARI – (YENİDEN ALIMLAR/KISMİ PAYLAR)

Bu bonus yukarıdaki #3 ile açıklanan Tam Pay alışverişleri ile aynı seviye Atlama yapısını kullanır. Tek fark, Üst seviye  herkesin kısmi payları ve yeniden alımlarından ÇOK DAHA FAZLA komisyon kazanırsınız.

İşte ödeme oranları…

Üst Seviye Takımı 1: (Yeniden Alma/Kısmi Paylar)

Kişisel olarak kaydettiğiniz ilk iki üye Takım 1 Üst Seviyenize yerleştirilir ve bu üyelerin gerçekleştirdiği TÜM yeniden alımlardan sonsuza kadar %10 bonus kazanırsınız.

*Bunlar arasında otomatik olarak gerçekleşen yeniden alımlar ve diğer tüm kısmi pay yeniden alımları yer alır.

Üst Seviye Takımı 2: (Yeniden Alma/Kısmi Paylar)

Kişisel olarak kaydettiğiniz sonraki üç üye (3., 4. ve 5.) Takım 2 Üst Seviyenize yerleştirilir ve bu üyelerin gerçekleştirdiği TÜM yeniden alımlardan sonsuza kadar %12 bonus kazanırsınız.Ayrıca kişisel olarak sponsoru olduğunuz ilk iki kişiden ve bu kişilerin ilk iki kişisinden de %2 Üst Seviye bonusu kazanırsınız; bu bonus sonsuz derinlikte bu şekilde devam eder.

Üst Seviye Takımı 3: (Yeniden Alma/Kısmi Paylar)

Kişisel olarak kaydettiğiniz sonraki üç üye (6., 7. ve 8.) Takım 3 Üst Seviyenize yerleştirilir ve bu üyelerin gerçekleştirdiği TÜM yeniden alımlardan sonsuza kadar %15 bonus kazanırsınız.Ayrıca kişisel olarak sponsoru oldukları ilk iki kişiden ve bu kişilerin ilk iki kişisinden de %5 Üst Seviye bonusu kazanırsınız; bu bonus sonsuz derinlikte bu şekilde devam eder (tıpkı Takım 2’de olduğu gibi).

Takım 3 dahilindeki kişiler kendi 3., 4. ve 5. kişisel olarak sponsor edilen Madencileri kayıt etmeleri durumunda söz konusu bu takımdaki kişilerinizden de %3 Üst Seviye bonusu kazanırsınız. Bu, tüm 3, 4, 5 üyelerde sonsuz bir şekilde devam eder.

Üst Seviye Takımı 4: (Yeniden Alma/Kısmi Paylar)

Kişisel olarak 9. üye kaydını yaptığınızda ve 9. kişiden sonraki herkes Takım 4 Üst Seviye Planınıza eklenir

Bu kişilerin tüm alışverişlerinden  %18 bonus kazanırsınız. Ayrıca kişisel olarak sponsoru oldukları ilk iki kişiden ve bu kişilerin ilk iki kişisinden de %8 Seviye Atlama bonusu kazanırsınız; bu bonus sonsuz derinlikte bu şekilde devam eder.

Takım 4 dahilindeki kişiler kendi 3., 4. ve 5. kişisel olarak sponsor edilen Madencileri kayıt etmeleri durumunda söz konusu bu takımdaki kişilerinizden de %6 Seviye Atlama bonusu kazanırsınız. Bu, tüm 3, 4, 5 üyelerde sonsuz bir şekilde devam eder.

Takım 4 dahilindeki kişiler kendi 6., 7. ve 8. kişisel olarak sponsor edilen Madencileri kayıt etmeleri durumunda söz konusu bu takımdaki kişilerinizden de %3 Seviye Atlama bonusu kazanırsınız. Bu aynı sırada tüm 6, 7, 8 üyelerde devam eder.

Nesil Bonusları: (Yeniden Alma/Kısmi Paylar)

Takım 4 dahilindeki bir kişiniz kendi Takım 4’üne başladığında siz normal Üst Seviye yapısında bloke olursunuz, bu nedenle tam hacimde ödeme yapabilmemize devam edebilmek için aşağıdaki şekilde 3 Nesil Bonusu olarak %2 ödeme yaparız…

Nesil 1 = %2 (Takım 4’ün Takım 4’ü)

Takım 4’te kişisel olarak sponsoru olduğunuz üyelerden biri kendi 9. kişisini ya da üzerini kayıt ettiğinde tüm bu üyeler tarafından yapılan HER alışveriş ve yeniden alımdan %2 komisyon kazanırsınız.

Nesil 2 = %1 (Takım 4’ün Takım 4’ünün Takım 4’ü)

Takım 4’te kişisel olarak sponsoru olduğunuz üyelerden biri kendi 9. kişisini ya da üzerini kayıt ettiğinde ve ardından bu üyelerden herhangi biri de kendi 9. kişisini ya da üzerini kayıt ettiğinde tüm bu üyeler tarafından yapılan HER alışveriş ve yeniden alımdan %1 komisyon kazanırsınız.

Nesil 3 = %1 (Takım 4’ün Takım 4’ünün Takım 4’ünün Takım 4’ü)

Son olarak bu planı bir nesil daha ileri götürerek Takım 4’ünüzde kişisel olarak sponsor olduğunu bir kişi kendi Takım 4’ünü kurarsa ve söz konusu bu takımdaki bir üyede kendi Takım 4’ünü kurarsa bu takımda yer alan ve 9. kişiyi ya da üzerini kaydederek kendi takımını başlatan herkesten de %1 bonus kazanırsınız. Bu biraz kafa karıştırıcı gelebilir ancak endişelenmenize gerek yok, sizin için her şeyi takip ediyoruz bu nedenle sizin tek yapmanız gereken takımınızın büyümesi için çaba harcamak, komisyonları biz hesap ederiz.

#5 ESKİ SONSUZ BONUSLAR:

Liderlere büyümeleri için güçlü bir teşvik sunmak ve getirmekle sorumlu oldukları tüm hacimler için kazanç sağlamak istiyoruz bu nedenle bu Sonsuz Bonusları derin bir şekilde ödeme yapar. Aşağıdaki bu basit baskın yüzdeleri ödemek üzere bir sonraki Derecenin bulunmasında dinamik sıkıştırma kullandığımız için çok büyük komisyonlar anlamına gelir

Soru Cevap

BitClub Madencilik Havuzu Nasil Çalisir?

Bitcoin madenciligi hakkinda bilginiz yoksa iste temel bir genel bakis… Her 10 dakikada bir agda karim yapan bir kisi tarafindan yeni bir 25 Bitcoin’lik blok bulunur. Bir blok bulabilmek için kriptografik karim fonksiyonunu kullanarak basit bir matematik problemini çözmeniz gerekir. Bunun bir örnegini görmek için havuz web sitemize gidin ve Havuz Istatistikleri altinda yer alan Turdaki Toplam Paylarin gösterildigi sütuna göz atin. Burada, çözdügümüz son bloktan bu yana kaç defa matematik problemini çözmeye çalistigimiz gösterilmektedir.
Ayrica hemen sagdaki sütunda Mevcut Blok Zorlugu görüntülenmektedir. Bu zorluk tüm agin zorlugu olup, temel olarak dogru yanitin tahmin edilmesi ve 25 Bitcoin degerindeki blokla ödüllendirilmek için ortalama kaç deneme yapilmasi gerektigini gösterir. Ne kadar çok karim gücü olursa dogru yaniti tahmin ederek problemi çözme sansi da o kadar yüksek olur. Turdaki toplam pay zorluga esit oldugunda bu durum blogun kazanilmasi gerektigi anlamina gelir (teoride).
Ancak sansin da belirli bir etkisi söz konusudur ve bu, blok gerçekten bulunmadan önce kaç defa girisimde bulunulduguyla takip edilebilir. Bu sayfanin alt kismindaki tabloya bakarsaniz havuzumuz tarafindan bulunan bloklarin bir listesini görebilirsiniz (istatistikler 12 Temmuz 2015 tarihinde havuzlarin yeniden baslatilmasindan itibaren tutulmaktadir). Fark etiketli sütun altinda makinelerimiz tarafindan dogru yanit verilerek bir blok kazanilmasindan önce gerçekte kaç karim gerçeklestirildigi görülebilir.
Zaman zaman sansli zaman zaman ise sanssiz oluruz ve bir blok bulunmadan önce zorluk %100’ün üzerine çikar. Çok sayida etken nedeniyle bu durum sürekli olarak degisiklik gösterir ancak uzun vadede ortalama bir degere oturur ve havuzumuzun karim gücü ne kadar yüksek olursa bloklar arasindaki fark da o kadar küçük olur. Artik her seyi sayfamizda gerçek zamanli olarak takip edebilirsiniz!

BitClub Network’e Nasil Katilirim?

BitClub Network’e katilabilmeniz için ödeme yapmak üzere Bitcoin edinmeniz gereklidir! Bitcoin disinda baska bir ödeme yöntemi kabul etmiyoruz bu nedenle yasadiginiz ülkeye dayali olarak para biriminizi Bitcoin’e dönüstürmeli ve ardindan BitClub Network’e kayit olmak üzere Bitcoin kullanmalisiniz. Her iyi USD üzerinden fiyatlandirdigimiz için ürünlerimizin standart bir fiyati mevcuttur (ancak USD ya da baska bir geleneksel para birimi kabul etmiyoruz).

Kayit olmak için platformumuza ömür boyu erisim hakki saglayan ve madencilik havuzumuza katilmaniza ve gelecekte sunacagimiz diger firsatlara erisebilmenize olanak taniyan bir defalik 99$ USD degerindeki üyelik ücretini ödemeniz gereklidir. Herhangi bir ürünü satin almadan önce hesabinizi etkinlestirmek için bu miktarin ödenmesi gereklidir.

BitClub Network Madenciligi Dogrulanabilir mi?

EVET! Gerçek zamanli olarak karim gücümüzü takip edebileceginiz kamuya açik bir madencilik havuzumuz vardir

Üyelik tabanimiz büyüdükçe madencilik havuzumuz da büyüyecek ve böylece gerçek zamanli olarak takip edebileceginiz havuz web sitemize daha fazla karim gücü eklendigini göreceksiniz. Daha fazla karim gücüne sahip olmak günlük/haftalik olarak daha fazla blok elde etmemize neden olacaktir. Ayrica asagidaki üçüncü sahis kaynaklari takip ederek de havuzumuzu dogrulayabilirsiniz.
BlockChain’de BitClub Havuzunu Görüntüleyin –  Buraya Tiklayin

İletişim

0507 726 26 49

Sosyal Ağlarda Paylaş

BENZER KONULARIM

    Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

{admin}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Üzgünüm :(